Śmieszne prezenty

popularneŚmieszne prezenty

Pomysł na Prezent

Śmieszne prezenty
Każda ze zbliżających się okazji od urodzin aż po świąteczne drobne podarunki jest dobrą okazją na śmieszne prezenty dla bliskich znajomych. Śmieszne prezenty to nic innego jak drobny podarunek dla bliskiej osoby w formie kolorowych plakatów ze spersonalizowanym podpisem lub koszulki z nietypowymi grafikami od polskich projektantów. Jak wybrać śmieszne prezenty odpowiedni do okazji? Sprawdź pomysły i inspiracje na śmieszne prezenty, które będą nie tylko świetnym podarunkiem dla bliskiej osoby ale również miłym gestem z okazji Mikołajek lub jako śmieszny prezent z okazji urodzin brata czy siostry.

Śmieszne prezenty na urodziny
Wybierając śmieszne prezenty dla bliskiej osoby na urodziny stawiamy na kolorowe koszulki z nadrukiem ulubionych postaci z filmów lub zabawne spersonalizowane podpisy. Napis dla najlepszego ciasteczka lub najlepszy brat na świecie to super pomysł na śmieszny prezent na urodziny. Taki podarunek można wręczyć dla rodzeństwa lub jako śmieszny prezent na urodziny dla bliskiej znajomej lub kolegi z klasy. Śmieszne prezenty na urodziny to również drobne upominki, które możemy podarować w formie porcelanowego kubka z zabawnym podpisem lub ilustracją. Na śmieszne prezenty na urodziny podaruj kubek nawiązujący do hobby i zainteresowań obdarowywanej osoby. Wystarczy mała ilustracja na kubki aby śmieszny prezent codziennie o poranku poprawiał nastrój podczas śniadania z kawą.

Śmieszne prezenty na Mikołajki
Wybierając śmieszne prezenty na Mikołajki dla bliskich ze szkoły, znajomych z uczelni lub koleżanki czy kolegów z pracy stawiamy na drobne upominki. Śmieszne prezenty na Mikołajki to nic innego jak plakaty z zabawnymi ilustracjami od polskich ilustratorów i grafików. Upominek na Mikołajki w formie plakatu z zabawną ilustracją to śmieszny prezent, który obdarowana osoba będzie mogła powiesić w pokoju lub w biurze nad biurkiem.

meskie-koszulki.jpg

Wybierając śmieszne prezenty na Mikołajki warto zwrócić uwagę na naturalne kosmetyki i dziewczęce maski w różnych kształtach. Maska dla koleżanki z kształcie pandy czy misia to nie tylko śmieszny prezent ale również przydatny kobiecy akcent, który zadba o kondycję kobiecej cery podczas domowego spa. Jako dodatek do maski dołącz sól do kąpieli, dzięki temu zabawne prezenty na Mikołajki mogą być nie tylko śmiesznym upominkiem ale również przydatnym kobiecym dodatkiem dla cery.

Śmieszne prezenty na Dzień Chłopaka i Dzień Kobiet
Niezobowiązujące, śmieszne prezenty na Dzień Chłopaka i Dzień Kobiet w pracy to coroczny dylemat jaki podarować upominek bliskiej koleżance i koledze z pracy. Jako śmieszne prezenty na Dzień Kobiet wybierz ręcznie wyszywane tulipany w zamian za klasyczne świeże kwiaty. To niecodzienny upominek, który zachwyci kobiety i będzie śmiesznym prezentem w tym wyjątkowym dniu. Na Dzień Chłopaka jako śmieszne prezenty warto wybrać drobne upominki dla kolegów w formie zabawnej koszulki z dedykowanym podpisem, które znajdziecie u polskich projektantów.

Śmieszne prezenty na Wieczór Panieński i Wieczór Kawalerski
Kiedy chcemy podarować nie tylko wyjątkowe upominki dla przyszłych małżonków takie jak złota biżuteria dla kobiety czy srebrne spinki do mankietów dla mężczyzny warto postawić na śmieszne prezenty w formie uroczych drobiazgów. Dla przyszłej panny młodej na Wieczór Panieński wybierz śmieszne prezenty w formie koszulki „ostatnia noc” lub zabawny topper na tort. Dla mężczyzny na Wieczór Kawalerski wybierz śmieszny prezent w formie grawerowanej piersiówki lub kolorowe skarpetki z zabawnym motywem od polskich projektantów. Śmieszne prezenty na Wieczór Panieński i Wieczór Kawalerski to nie tylko kolorowe opaski czy zabawne wieczorne zabawy ale również upominki w formie zabawnych plakatów od polskich projektantów.
Wybierając śmieszne prezenty oraz gadżety i dodatki imprezowe na wyjątkowe okazje warto pokusić się o kolorowe ozdoby oraz girlandy jako przystrojenie ogrodu na Wieczór Panieński czy urodziny przyjaciółki. Kolorowe wstążki i ozdoby na pewno przypadną do gustu w dniu urodzin lub podczas wyjątkowej okazji, kiedy pragniemy wręczyć nie tylko śmieszne prezenty ale również spędzić niezapomniany czas wśród bliskich osób.