Prezent na 18 urodziny

Wybierając prezent na 18 urodziny siostry brata czy znajomej z klasy chcemy podarować wyjątkowy upominek z okazji ważnych pełnoletnich urodzin. Na ciekawy prezent na 18 urodziny wybieramy złotą biżuterię dla dziewczyny, a na prezent na 18 urodziny dla chłopaka stawiamy na takie klasyki jak spersonalizowany skórzany portfel lub ciekawe srebrne spinki do mankietów. Jakie jest twój pomysł na prezent na 18 urodziny?
okazjeprezent na 18 urodziny

Prezent na 18 urodziny

Prezent na 18 urodziny

18 urodziny to jeden z ważniejszych dni dla każdego nastolatka. Z okazji urodzin chcemy podarować wyjątkowy prezent na 18 urodziny, który na długo zostanie zapamiętany oraz będzie świetną pamiątką od znajomych rodziny. Wybierając wyjątkowy prezent na 18 urodziny dla dziewczyny stawiamy na klasyczne upominki w formie eleganckiej, dziewczęcej biżuterii od polskich projektantów. Na prezent na 18 urodziny  wybierz najmodniejsze, minimalistyczne wzory wykonane ze złota srebra czy stali chirurgicznej skradną pozostaną na długo w jej pamięci. Wyjątkowy upominek jakim jest biżuteria to jeden z najlepszych pomysłów na prezent na 18 urodziny dla dziewczyny. Delikatne kolczyki wykonane ze złota z ciekawym motywem serca, gwiazdki lub srebrny naszyjnik z piękną zawieszką oraz bransoletka wykonana ze złota to prezent na 18 urodziny, który z skradnie serca każdej dziewczyny.

Poszukując drobny prezent na 18 urodziny dla kolegi z okazji nadchodzących urodzin możesz wybrać kolorowe skarpetki od projektantów, które zachwycą swoim wzorem, ciekawą ilustracją lub nietypowymi kolorami, które przypadną na pewno do gustu twojemu koledze. Dobierając drobny prezent na 18 urodziny dla koleżanki postaw na elegancką ceramikę wykonaną w bieli z dodatkiem złota w nietypowych kształtach, które odnajdziesz u polskich projektantów i artystów.

Kolejnym niezastąpionym pomysłem na prezent na 18 urodziny są spersonalizowane upominki, które możemy podarować zarówno dla dziewczyny jak i dla chłopaka. Spersonalizowany plakat od polskich projektantów z wyjątkową ilustracją wykonany na prezent na 18 urodziny koleżanki z klasy lub kolegi ze szkoły to świetny podarunek, który sprawdzi się dla każdego nastolatka i na pewno znajdzie miejsce w jego pokoju. Fajnym pomysłem na prezent na 18 urodziny dla kolegi z klasy lub koleżanki ze szkoły i jest spersonalizowane kubek z napisem lub ciekawą ilustracją wykonany przez polskich projektantów lub koszulka z nietypową grafiką specjalnie wykonana na prezent na 18 urodziny nastolatka.

Spersonalizowany prezent

Kiedy chcemy podarować najpiękniejszy prezent na 18 urodziny dla chłopaka staramy się wybrać modne i stylowe dodatki, które pozostaną z nastolatkiem na dłużej. Warto postawić na prezent na 18 urodziny na eleganckie spinki do koszuli, które przydadzą się podczas studniówkowego balu lub egzaminów maturalnych. Męskie spinki do mankietów mogą być w kształcie wyścigówki lub ulubionego wzoru nawiązującego do hobby obdarowanej osoby. Kolejnym eleganckim dodatkiem na prezent na 18 urodziny, który możemy podarować dla chłopaka jest skórzany portfel z grawerowanymi inicjałami w środku. Czerń czy brąz to klasyczne kolory, które możemy podarować w formie niezastąpionego prezentu na 18 urodziny dla nastolatka.

Świetnym prezentem na 18 urodziny zarówno dla chłopaka jak i dziewczyny jest elegancki zegarek na skórzanym pasku lub wykonany na srebrnej czy złotej bransolecie. Taki prezent na 18 urodziny sprawi ogromną radość oraz będzie świetnym dodatkiem do codziennych stylizacji. Elegancki prezent na 18 urodziny na długo pozostanie w pamięci i będzie symbolizował niezwykle ważne urodziny nastolatka. Wybierając zegarek w formie prezentu na 18 urodziny nie zawsze musisz postawiać na klasyczne eleganckie modele ale możesz wybrać taki, który będzie zachwycał swoim designem. Prezent na 18 urodziny wykonany z drewna razem ze spersonalizowaną dedykacją, którą znajdziesz pod spodem na zegarku.

18 urodziny to wyjątkowy dzień podczas którego pragniemy podarować prezent na 18 urodziny, który na długo pozostanie w pamięci nastolatka. Wybierz dodatki do jego pokoju lub eleganckie akcesoria formie biżuterii spinek do mankietów, zegarka. Takie prezenty na 18 urodziny pozostaną pamiątką na długie lata i będą namiastką mile wspominanej chwili młodości. Nie zapomnij, aby do wyjątkowego prezentu na 18 urodziny dobrać kartkę okolicznościową z ręcznie wypełnionymi życzeniami urodzinowymi z okazji najważniejszej chwili nastolatka. Kolorowe kartki na prezent na 18 urodziny z zabawnymi ilustracjami będą świetną pamiątką z okazji osiemnastych urodzin.