Prezent dla brata

Kiedy zastanawiasz się jaki wybrać prezent dla brata na zbliżające się urodziny lub prezent na święta podpowiadamy gotowe inspiracje na wyjątkowe prezenty dla mężczyzn. Wybierając prezent dla brata postaw na klasyczne dodatki, które na długo pozostaną w męskiej szafie czy garderobie. Spersonalizowane spinki do mankietów lub drewniany zegarek na rękę czy kolorowe kubki i plakaty od polskich projektantów to sprawdzony pomysł na prezent dla brata. Wybierz ciekawe dodatki na prezent na brata na urodziny lub jako drobny upominek na prezent na Mikołajki.
osobyprezent dla brata

Prezent dla brata

Prezent dla brata

Święta, urodziny lub Dzień Chłopaka to świetna okazja na nietypowy prezent dla brata. Bez względu na wiek pragniemy obdarować tym co najlepsze. Od najmłodszych lat wręczaliśmy mu tabliczkę czekolady. Z wiekiem pomysły i wybór stał się coraz większy i ciekawszy.

Wybierając prezent dla brata do 10 lat wybieramy zabawki, interesujące gry planszowe lub dodatki do pokoju małego chłopca. To właśnie tam odnajdziemy pomysły na nowe upominki pod choinkę lub na urodziny. Zazwyczaj dla małego chłopca wybieramy klocki drewniane lub kolejkę, która przez cały pokój przejedzie na skrupulatnie ułożonych torach. Mały brat na pewno ma swojego ulubionego super bohatera, który będzie kolejną inspiracją na nowe zabawki lub plakaty do pokoju z kolorową ilustracją z ulubionej bajki. Pokój malucha pomieści nowe samochody, dinozaury lub pojemniki na zabawki, które posegregują nowe otrzymane prezenty pod choinką. Każdy mały chłopiec pragnie mieć swoją kryjówkę, dlatego dla miłośnika namiotów warto podarować tipi w którym w zimę przechowa swoje ulubione zabawki, a w lato będzie bawił się w ogrodzie razem z kolegami z klasy.

Prezent dla brata w nastoletnim wieku to już trudniejszy wybór. Dwunastolatek lub piętnastolatek to już prawie dorosły chłopak, który chętnie wybiera modne koszulki, bluzy z ciekawymi napisami oraz plecaki w chłopięce wzory. Chociaż wybór nie jest prosty ale ilość kolorowych koszulek na pewno pomoże w wyborze tej jedynej na urodziny lub jako prezent na Mikołajki. Dla nastolatka można podarować zabawne ilustracje i plakaty, które zagoszczą w pokoju pełnym ciekawych chłopięcych drobiazgów. Na biurku przyda się tablica i drewniany organizer, który pomoże uporządkować szkolne przybory. Prezent dla brata może być przydatnym, chłopięcym dodatkiem takim jak plecak worek na treningi lub modny sportowy zegarek, który będzie skrupulatnie odmierzał czas o której wrócić do domu po dodatkowych zajęciach.

Prezent dla Niego

Kiedy z biegiem lat nasz mały brat staje się już dorosłym chłopakiem zmienia się również pomysł na prezent dla brata na urodziny lub pod choinkę. Dla pełnoletniego chłopaka można wybrać eleganckie dodatki, które przydadzą się na maturę lub na studniówkę. Ten wyjątkowy czas może być urozmaicony piękną muszką w grochy, modną kratkę lub ciekawe botaniczne wzory z dodatkiem jedwabnej poszetki pozostanie na długie lata. Dla przyszłego maturzysty można wybrać elegancki dodatek w formie skórzanego portfela, paska lub zegarka. Taki zestaw przyda się na wiele eleganckich wyjść w tym okresie. Zaczynając od styczniowego balu studniówkowego aż po egzaminy maturalne. Może wybrany prezent na święta okaże się szczęśliwym amuletem na zbliżające się stresujące dni.  

Prezent dla starszego brata zawsze będzie niełatwym zadaniem. Można wybrać klasyczny upominek pod choinkę w formie kolorowych skarpetek, pokusić się o wybranie plakatu do pokoju brata lub zamówić spersonalizowany kubek, który posłuży podczas wielu poranków przy śniadaniu. Dla miłośnika sportu można wybrać nową nerkę na rower lub wygodny plecak worek w którym pomieści męskie dodatki. Dla chłopaka z siłowni wybierzmy nową koszulkę z motywującym napisem lub zabawną grafiką. W końcu komu jak nie starszemu bratu można podarować takie zabawne prezenty. Nietypowy upominek zostanie zapamiętany na długie lata i wspominany przy każdych kolejnych urodzinach lub świętach.

Co wybrać na prezent dla brata, który jest już po czterdziestce? Mężczyzna, który zapewne już wszystko ma, a wszelkie marzenia zostały spełnione. W takim wypadku wybierzmy na prezent na 40 urodziny coś nietypowego. Może to być skórzana aktówka od polskich projektantów, ręcznie wykonane nietypowe kieliszki w kształcie kuli do biliarda, komplet drewnianej muszki i poszetki lub dla miłośnika kawy zestaw czarnych filiżanek do espresso. Wybierając na urodziny dekorację na ścianę nie bójmy się odważnych haseł lub kolorów, niech plakaty od znanych ilustratorów ożywią męskie wnętrze. Nietypowe gadżety dla mężczyzny to pomysł na prezent, który na pewno sprawdzi się po czterdziestce.

Prezent dla brata to wiele możliwości wyboru modnych dodatków, upominków w formie akcesoriów do wnętrz jak również prezent dla brata w formie nowej nerki na rower lub jako kolorowy plecak worek na letnie przygodny i dalekie wycieczki. Wybierając prezent dla brata postaw na modę i dodatki od polskich projektantów.