Prezent na Dzień Kobiet

Co roku, 8 marca obchodzimy w Polsce święto, o którym zapomnieć nie wypada. Przy tej okazji wszyscy mężczyźni co roku zachodzą w głowę.Jaki prezent na Dzień Kobiet wybrać dla swojej mamy, ukochanej albo siostry ? Spokojnie! Już spieszymy z pomocą! Wspólnie z naszymi stylistami oraz ulubionymi kobietami stworzyliśmy mały prezentownik na Dzień Kobiet. Znajdziecie w nim pomysły na prezent na Dzień Kobiet na każdą kieszeń oraz dowiecie się, skąd w ogóle wziął się pomysł na obchodzenie tego dnia w Polsce. Co było jego pierwowzorem oraz czy Dzień Kobiet obchodzony jest również w innych krajach świata? Dowiecie się czytając dalszą część naszego poradnika na Dzień Kobiet.
okazjeprezent na dzień kobiet
Selekcja nr 3571 nie istnieje lub nie jest aktywna

Wyjątkowy prezent dla Kobiety

Doceń kobiety prezentem

W Polsce obchody święta Dnia Kobiet popularne stały się po 1965 roku. Jego symbolem stały się wręczane paniom czerwone goździki oraz rajstopy. W latach PRL Dzień Kobiet upowszechnił się do tego stopnia, że władze zaczęły wykorzystywać go do celów propagandowych, przez co rzeczywiście wielu kojarzy się to święto niezbyt dobrze. Obecnie staje się on jednak u nas coraz bardziej popularny, a jego obchody są dla pań 8 marca jest miłym oderwaniem od codzienności. Bo czyż nie jest przyjemnie dostać bukietu kwiatów czy pudełka czekoladek od męża, chłopaka, czy nawet kolegów z pracy?

Dzień Kobiet obchodzony i bardzo popularny jest w różnych krajach świata, między innymi w Albanii, Brazylii, w Chinach, w Mongolii, Rosji, we Włoszech, w Uzbekistanie, Wietnamie, Zambii i wielu, wielu innych. Podobnie jak u nas, tak i w innych państwach, mężczyźni wręczają w tym dniu paniom kwiaty i drobne podarunku. W niektórych krajach, na przykład w Rosji, na Ukrainie, czy Białorusi, jest to dzień wolny od pracy. 

Drogie panie - pamiętajcie, że Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby wyjść z domu i trochę się rozerwać. Zarezerwujcie sobie czas na SPA z przyjaciółkami i uczcijcie swoją kobiecość kieliszkiem szampana. Podarujcie sobie chwilę przyjemności w babskim gronie, a my zaręczamy -  w tym dniu wolno wam wszystko!
 

Prezent dla Kobiety