Jak zapakować prezent?

Jak zapakować prezent dla bliskiej osoby na zbliżające się urodziny, imieniny czy jako prezent na świąteczne podarunki? Podpowiadamy kilka sprawdzonych i prostych sposobów na to jak zapakować prezent dla dziecka, prezent dla taty czy jak zapakować prezent na Dzień Matki.
pakowanie prezentÓwjak zapakować prezent?

Pakowanie prezentów

Jak zapakować prezent? Kiedy zastanawiasz się jak zapakować prezent dla bliskiej na myśl przychodzą klasyczne pomysły jak torebka na prezent lub zapakowanie w papier ozdobny.  Jednak niejednokrotnie myśląc o tym jak zapakować prezent na święta czy urodziny wpadamy na kreatywne pomysły i kolorowe, niecodzienne opakowania. Oto krótki poradnik jak zapakować prezent na nadchodzącą okazję.

Jak zapakować prezent na urodziny? W poszukiwaniu pomysłu i inspiracji jak zapakować prezent na urodziny jednym z najprostszych pomysłów jest torebka prezentowa z motywem kolorowych ilustracji i ciekawych obrazków. W takiej torebce jednak może czekać niespodzianka nie tylko w formie wymarzonego podarunku ale również jako kolejne opakowanie z kokardą.

Jak zapakować prezent pod choinką? Zastanawiając się jak zapakować prezenty pod choinkę potrzebujemy wiele papieru pakunkowego aby opakować wszystkie przygotowane upominki dla bliskich. Jak zapakować tak dużą ilość prezentów? Nic prostszego wybierz ekologiczny papier i kokardę w świątecznym kolorze czerwieni lub zieleni. Na ekologicznym papierze pakunkowym możesz dodatkowo narysować na każdym porachunku spersonalizowany rysunek lub dodać krótkie życzenia. Jak zapakować prezenty z dodatkiem zielonych gałązek lub z udziałem suszonych kwiatów. Wystarczy delikatnie podkleić ozdobną tasiemką do podarunku a problem jak zapakować prezent zostanie rozwiązany.

Jak zapakować prezent na komunię? Komunia to czas kiedy dzieciaki dostają wyjątkowo duże gabarytem podarunki. Od kolorowych rowerów, modne hulajnogi aż po konsolę czy nowy sterowany samochód takie upominki zdecydowanie zajmują wiele miejsca i nie pomieścimy ich w klasycznej torebce na prezenty. Jak zapakować prezent o tak dużych gabarytach? Oto sprawdzony sposób! Opakuj rower w dużą ilość złotego czy srebrnego papieru i dołącz do tego wielką kokardę. Tak opakowany ogromny podarunek na pewno przyciągnie uwagę małego dziecka.

pakoanie.jpg

Jak zapakować prezent na Dzień Mamy? Podarunki dla mamy to najczęściej delikatna biżuteria od polskich projektantów, złote kolczyki, minimalistyczny naszyjnik lub wyjątkowe kolczyki. Taki prezenty wyjątkowo łatwo zapakować. Wystarczy małe opakowanie z biżuterią zawiązać piękną kokardą, a mama na pewno będzie zachwycona takim podarunkiem. Kiedy zastanawiasz się jak zapakować prezent o tak małym rozmiarze na pomoc przybywają ozdobne małe pudełka na prezenty. W takim pudełku nie tylko pomieści się podarowana biżuteria ale również może się przydać do dalszego przechowywania drobiazgów przed obdarowaną osobę. Pamiętajcie że nie zawsze trzeba upominek opakować w ozdobny papier.

Jak zapakować prezent dla dziecka? Dzieci uwielbiają otrzymywać prezenty, a co za tym idzie rozpakowywać kolejne paczki pełne upominków na urodziny, otrzymane pod choinką czy na Dzień Dziecka. Dlatego jeśli nadal zastanawiasz się jak zapakować prezent dla dziecka przepis jest bardzo prosty. Dużo kolorowego papieru oraz wiele warstw opakowania tak aby małe dziecko rozpakowując prezent miało wiele radości i co za tym idzie zabawy już podczas samego rozpakowywania. Już nie musisz poszukiwać nowych inspiracji i odpowiedzi na nurtujące pytanie jak zapakować prezent dla dziecka. Wystarczy owinąć upominek w klasyczny cukierek, czyli prezent po środku a z obu stron zawiązany po bokach jak prawdziwy słodki cukierek. Czy każde małego dziecko nie chciałby otrzymać tak dużego cukierka z niespodzianką w środku? Odpowiedz jest bardzo prosta! Zaopatrz się w nadmiar kolorowego papieru i różne kolorowe wstążki i już nie zastanawiaj się jak zapakować prezent.

Czy pytanie jak zapakować prezent nadal wydaje się trudnym zadaniem i wielką niewiadomą? Pomysłów na zapakowanie prezentu jest nieskończenie wiele. Kolorowych papierów, papierów do własnoręcznego pomalowania, wstążek czy dodatków do pakowania DIY. Mamy wiele inspiracji i podpowiedzi na  nurtujące pytanie jak zapakować prezent na wybraną okazję. Wybierz jeden z pomysłów jak zapakować prezent dla bliskiej osoby i ciesz się wielką radością jaką daje rozpakowywanie takich upominków.