Prezenty na 18 dla kolegi

Wybierając prezent na 18 urodziny dla kolegi chcemy podarować nie tylko zabawne prezent na 18 ale również coś co na dłużej pozostanie w pamięci. Eleganckie męskie dodatki do garderoby, męskie gadżety dla pełnoletnich mężczyzn czy zabawne plakaty i dodatki do wnętrz to niezastąpione pomysły na prezent na 18 dla kolegi.
okazjeprezenty na 18 dla kolegi

Prezent dla Niego

Wybieramy prezent na 18 dla kolegi, który niebawem wchodzi w pełnoletni świat dorosłych mężczyzn. Poszukując pomysłu na prezent na 18 dla kolegi sięgamy po sprawdzone męskie gadżety i dodatki do jego garderoby oraz wnętrza chłopięcego pokoju. Wybierz razem z nami prezent na 18 dla kolegi z dedykacją od najbliższych znajomych ze szkoły z treningów piłkarskich czy od znajomych z osiedla. Wybierając prezent na 18 urodziny dla kolegi kieruj się jego hobby oraz ulubionymi zainteresowaniami czy motywem przewodnim w jego pokoju. Wybierz wyjątkowy prezent na 18 dla kolegi od polskich marek, polskich projektantów czy grafików i ilustratorów niezwykłych plakatów do wnętrz.

Wybierając prezent na 18 dla kolegi miłośnika piłki nożnej postaw na gadżety w motywem ulubionej drużyny piłkarskiej. Może to być nietypowy plakat lub koszulka kibica jako pomysł na niezapomniany prezent na 18 urodziny dla kolegi. Wybierając prezent na 18 dla kolegi z ławki postaw na dedykowany szalik ulubionej drużyny piłkarskiej.

Najlepszy pomysł na prezent na 18 urodziny dla kolegi, który uwielbia jeździć na rowerze to plakat z kolarzami na pięknym tle rozpościerających się gór lub na tle niezwykłych widoków nadmorskich. Na prezent na 18 urodziny dla kolegi wybierz koszulkę z motywem kolorowego roweru lub postaw na bardziej eleganckie dodatki takie jak srebrne spinki do mankietów z motywem jego ulubionego roweru górskiego lub szosy. Srebrne spinki do koszuli możesz również wybrać w kolorowej wersji z niebieskim lub czerwonym rowerem.

Wybierając prezent na 18 urodziny dla kolegi, który uwielbia zabawne gadżety warto wybrać spersonalizowany kubek lub koszulkę z zabawnym napisem. Spersonalizowane produkty od polskich marek możemy zamówić z własnym projektem lub poprosić projektant o wsparcie podczas tworzenia zabawnej grafiki lub podpisu na wybranym przedmiocie.

Spersonalizowany prezent

Ciekawy spersonalizowany prezent na 18 dla kolegi to również grawerowana karafka z kieliszkami do drinków lub whisky. Taki męski gadżet z dedykowanym podpisem dla pełnoletniego kolegi to sprawdzony pomysł na prezent na 18 urodziny dla kolegi z klasy czy dla przyjaciela szkolenie ławki. Wspólna celebracja 18 urodzin kolegi z takim prezentem na pewno będzie miłym doświadczeniem i upominkiem, który na długo posłuży dla pełnoletniego chłopaka.

Jak wybrać niecodzienny prezent na 18 urodziny dla kolegi? Postaw na plakaty od polskich grafików i ilustratorów lub ciekawe męskie gadżety do pokoju przyszłego osiemnastolatka. Prezent na 18 dla kolegi to nie zawsze musi być zabawny prezent od kolegów z klasy. Warto postawić na takie dodatki jak modny drewniany case na telefon czy drewniana ładowarka do głośniczka. Dodatki do męskiego pokoju to świetny pomysł na prezent na 18 urodziny dla kolegi z klasy czy znajomego z treningów piłki nożnej.

Wybierając niebanalny prezent na 18 dla kolegi dopasuj do jego wnętrza ciekawe dodatki w formie plakatu dla podróżnika wykonanego z papieru z możliwością zdrapania odwiedzonych krajów lub niezwykła mapa wykonana z drewna na której można również zaznaczać obecność podczas dalekich wakacyjnych podróży. Dla pełnoletniego małego podróżnika można podarować nowy plecak na długie weekendy poza miastem oraz takie dodatki jak nieprzemakalny pokrowiec na plecak, torba podróżna lub nieprzemakalny portfel na dokumenty. Dla miłośnika eleganckich dodatków w męskim wydaniu polecamy piękną okładkę na paszport ze spersonalizowanym inicjałem tak aby każda podróż w dalekie krańce świata przypominała o przyjacielu od którego otrzyma się wyjątkowy prezent na 18 urodziny. Do tego upominku dołącz piersiówkę ze sper

Wybierając prezent na 18 dla kolegi możemy również postawić na eleganckie klasyki jakimi są skórzany portfel lub eleganckie srebrne spinki do mankietów z delikatnym wzorem. Takie prezenty na 18 urodziny dla kolegi to przyszłościowy upominek, który na długo pozostanie w pamięci i garderobie obdarowanej osoby. Wybierając prezent na 18 dla kolegi pamiętaj aby pięknie opakować drobny upominek oraz dołączyć do prezentu ciekawą i zabawną kartkę okolicznościową z okazji 18 urodzin kolegi. Ręcznie wypisane życzenia na 18 urodziny będą niezwykłą pamiątką od przyjaciela ze szkolnej ławki.